Blog

21.08.2018

Wnętrza z fototapetą – inspiracje, pomysły, aranżacje

Fototapeta jest nowoczesnym elementem dekoracyjnym. Nic zatem dziwnego, że to właśnie w nowocześnie urządzonych, jasnych i przejrzystych wnętrzach wygląda najlepiej. Okazuje się jednak, że odpowiednio dobrana fototapeta może odmienić i udekorować pomieszczenia także w klasycznym stylu. Istotne jest nie tylko to, co przedstawia fototapeta, ale również, jaka jest jej struktura i w otoczeniu jakich mebli finalnie ma się znaleźć.

21.08.2018

Fototapeta piłkarska – motywy sportowe we wnętrzach

Pasjonaci sportu, nie tylko piłki nożnej, ale także wielu innych dyscyplin, znajdą w naszym sklepie produkty, które przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym i niedużym wysiłku całkowicie odmienią charakter ich wnętrz. Mowa o fototapetach z motywem sportowym. Nadają się zarówno do prywatnych pomieszczeń, jak i hal sportowych, klubów piłki nożnej, szkół tańca i baletu, biur stadnin konnych i wielu innych.

01.08.2018

Najlepsza fototapeta do Twojego biura

W pomieszczeniach biurowych spędzamy zasadniczą część dnia, dlatego biuro musi być urządzone funkcjonalnie i ze smakiem. W uporządkowanym, przyjaznym otoczeniu, znacznie łatwiej jest skupić się na obowiązkach zawodowych. Ważne są zatem nie tylko meble i sprzęty, ale też kolory ścian czy ciekawe dodatki, przełamujące monotonię biurowych pomieszczeń. W ostatnich latach stawia się na nowoczesne akcenty na ścianach, np. fototapety.

26.06.2018

Fototapety z motywem leśnym

Przestrzeń naszego domu musi być nie tylko zaplanowana funkcjonalnie, ale również estetycznie. Przede wszystkim musimy dobierać kolory, wzory czy materiały, które nam odpowiadają. To my musimy czuć się swobodnie. Warto zastanowić się, jakie barwy będą dla nas korzystne, czego nam brakuje i co lubimy oglądać. Dla miłośników przyrody warto zaproponować motywy z kategorii fototapety las.

26.06.2018

Plakaty idealne na prezent

Bardzo często chcemy nadać naszym ścianom wyjątkowego charakteru i zastanawiamy się nad ciekawymi wzorami, kolorami czy plakatami. Te ostatnie mają wiele zalet, ponieważ możemy je często zmieniać bez żadnego problemu. Dzięki temu nasze mieszkanie może przechodzić różne modyfikacje w zależności od naszego nastroju i zainteresowań. Plakaty mogą być w przeróżnych kolorach, o różnej tematyce i wielkościach.

26.06.2018

Obrazy na płótnie

W momencie, w którym kończymy budowę domu lub kupujemy nowe mieszkanie, zastanawiamy się, jak go urządzić. Zależy nam, żeby wnętrze było interesujące i spersonalizowane, ale przede wszystkim stylowe i reprezentatywne. Dobieramy kolory ścian czy meble, ale sporo uwagi poświęcamy również dodatkom. Lampy, dywany, świeczniki czy wazony mogą odmienić nasz pokój. Warto także zwrócić uwagę na obrazy.