Strona główna / O nas / BLOG

Fototapeta piłkarska – motywy sportowe we wnętrzach

Pasjonaci sportu, nie tylko piłki nożnej, ale także wielu innych dyscyplin, znajdą w naszym sklepie produkty, które przy stosunkowo niewielkim...

Fototapeta piłkarska – motywy sportowe we wnętrzach

Pasjonaci sportu, nie tylko piłki nożnej, ale także wielu innych dyscyplin, znajdą w naszym sklepie produkty, które przy stosunkowo niewielkim nakładzie finansowym i niedużym wysiłku całkowicie odmienią charakter ich wnętrz. Mowa o fototapetach z motywem sportowym. Nadają się zarówno do prywatnych pomieszczeń, jak i hal sportowych, klubów piłki nożnej, szkół tańca i baletu, biur stadnin konnych i wielu innych.

Fototapety z motywem piłkarskim do pokoju dziecięcego

Nic nie stoi na przeszkodzie, by fototapetę sportową umieścić na centralnej ścianie w kuchni czy salonie, jednak na takie rozwiązanie decydują się zazwyczaj ci, którzy na poważnie zajmują się sportem. Z pewnością jednak fototapeta piłkarska nadaje się do pokoju dziecięcego, zwłaszcza gdy dziecko jest wielkim fanem piłki, konkretnej drużyny czy piłkarza i trenuje w klubie sportowym.

Motyw piłkarski często jest motywem przewodnim we wnętrzu, a poza fototapetą w pokoju może znaleźć się szereg innych elementów dekoracyjnych nawiązujących do tej dziedziny sportu. Urządzanie pokoju tematycznego to ogromna przyjemność zarówno dla rodzica, jak i dziecka. W dobie sklepów internetowych zakup odpowiednich elementów i dekoracji nie stanowi większego problemu.

W naszym sklepie internetowym dostępne są rozmaite fototapety piłkarskie, część w bardzo odważnych, energetyzujących barwach, inne w stonowanej kolorystyce. Są wśród nich fototapety przedstawiające piłkę wpadającą do bramki.

Najpopularniejsze dyscypliny sportowe na fototapetach

Piłka nożna to sport znany na całym świecie, dlatego nie dziwi fakt, że wiele spośród naszych produktów nawiązuje właśnie do tematyki piłkarskiej. Istnieje jednak szereg innych dyscyplin, które często spotykamy na plakatach, naklejkach dekoracyjnych i fototapetach, ponieważ uważane są za sport wyjątkowo elegancki i reprezentatywny. Mowa tutaj przede wszystkim o fototapetach przedstawiających grę w golfa, tenisa czy hokeja – nie tylko graczy, ale także same piłki, kije, czy rakiety.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również produkty z motywem kolarskim. Nie chodzi jedynie o osoby ścigające się na rowerach w profesjonalnych zawodach – wiele naszych fototapet przedstawia rowerzystów traktujących przejażdżki rowerowe jako odskocznię od problemów życia codziennego.

W naszej ofercie nie brakuje również fototapet nawiązujących do sportów zimowych – narciarstwa czy snowboardu. Snowboardzista na tle gór, narciarz na stoku, gogle narciarskie, wyciąg krzesełkowy – to tylko niektóre z naszych propozycji dla fanów białego szaleństwa.

W kategorii fototapet sportowych musiały znaleźć się również te nawiązujące do biegów, tańca i akrobatyki. Skupiają się przede wszystkim na pięknie ludzkiego, wysportowanego ciała. Są wśród nich fototapety dynamiczne, wręcz motywujące do działania, jak i skłaniające do zatrzymania się i refleksji.

W naszych zbiorach znajdują się także fototapety nawiązujące do szermierki, boksu, bilardu, łyżwiarstwa, sportów motocyklowych i wielu innych. Pamiętajmy, że fototapety sportowe, podobnie jak poszczególne dyscypliny sportu, nigdy nie wychodzą z mody.

Powrót
Czytaj także: