Obrazy na płótnie

 

Obrazy na płótnie

Obrazy na płótnie to świetny sposób na odmianę wnętrza, odświeżenie jego designu, zmiana jego charakteru, jak i klimatu, który w nim panuje. Fotoobrazy to również okno na świat, gdyż na ścianie w Twoim domu lub mieszkaniu może zagościć niesamowity pejzaż, reprodukcja drukowana obrazu znanego artysty, czy wiele innych motywów, na które chcesz patrzeć i z którymi się utożsamiasz. W naszym sklepie dekorów znajdziesz wiele propozycji grafik, które już niebawem mogą zawisnąć na Twojej ścianie i zdecydowanie wpłynąć na poprawę aranżacji, jak i charakter wnętrz, w których spędzasz dużo czasu. Zapoznaj się z naszą ofertą, przeglądaj nasze propozycje i wybierz motyw bliski Twojemu sercu!

Fotoobrazy na płótnie - najmodniejsze wzory i motywy

Fotoobrazy na płótnie mają ogromną moc - ten niewielki akcent, który zamówisz w kilku prostych krokach w naszym sklepie www, zdecydowanie wpłynie na klimat panujący w Twoim domu. Co więcej, foto obrazy na płótnie możesz zastosować jako dekoracja wnętrz, która wpisuje się doskonale w klimat salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, ale także biura, czy gabinetu ukierunkowanego na świadczenie różnego rodzaju usług. Fotoobraz zamówiony właśnie u nas to produkt, który dostosujesz do swoich potrzeb - pod kątem jego barw (kolor, sepia, czerń i biel), wielkości, a także motywu. Obrazy drukowane na płótnie z grafik, które prezentujemy, nawiązują do najnowszych trendów, przedstawiają cudowne krajobrazy, pejzaże, motywy wpisujące się w obecną modę wystroju i aranżacji wnętrz. Obrazy na płótnie drukowane to również tematy związane z akwarelowym przedstawieniem postaci, przyrody, kobiet, twarzy, baletnic, czyli jedne z najpopularniejszych form sztuki, które na ścianie w Twoim domu lub biurze dodadzą prestiżu każdemu pomieszczeniu.

Obrazy drukowane na płótnie na wymiar - wysoka jakość wykonania

Fotoobraz na płótnie, który u nas zamówisz, zostanie przygotowany z największą starannością, z najlepszych pod względem jakości materiałów. Obrazy drukowane na płótnie na wymiar powstają z solidnego płótna o głębokim splocie, które następnie naciągane jest na sosnową ramę. Obrazy drukowane na płótnie canvas posiadają zadrukowane boki, dlatego nie musisz kupować ramy, aby Twój obraz prezentował się estetycznie. To jedna z cech, jaką charakteryzują się oferowane przez nas obrazy na płótnie. Druk cyfrowy dodaje ponadto trójwymiarowości i sprawia wrażenie głębi, dzięki której Twój obraz wygląda jeszcze bardziej realistycznie i luksusowo.

W naszej drukarni stosujemy zaawansowaną technologię druku HP Latex, która umożliwia druk w jakości 1200 dpi, co przekłada się na spektakularny efekt, którym wyróżniają się tak przygotowane obrazy drukowane na płótnie. Duże rozmiary, wierne odzwierciedlenie barw, wysoka jakość, jaką otrzymasz to sposób na szybką, aczkolwiek najwyższej klasy odmianę wnętrza.