Naklejki dekoracyjne

 

Naklejki dekoracyjne

Naklejki dekoracyjne to sposób na szybką zmianę aranżacji wnętrza, designu mebli, odświeżenie wyglądu swojego laptopa, czy innych dodatków / akcesoriów wnętrzarskich. Z ich pomocą można szybko, sprawnie i niskim kosztem odnowić elementy wyposażenia swojego mieszkania, domu, lokalu usługowego, czy firmy. Takie naklejki mogą mieć charakter dekoracyjny, maskujący, a także wpływać na estetykę wnętrz i zwiększać prestiż pomieszczenia, w którym są zastosowane.

Naklejki dekoracyjne - największe korzyści

Jedną z największych zalet, która sprawia, że naklejki na komputer i inne elementy wyposażenia wnętrz cieszą się tak dużą popularnością, jest możliwość uzyskania wyjątkowych efektów wizualnych niskim kosztem i w bardzo krótkim czasie. Czy to naklejka na szybę, czy naklejka na drzwi, możesz dokonać jej personalizacji przez wybór odpowiedniego kadru i wielkości. Taki dekor sprawdzi się znacznie lepiej, niż farba! Jej montaż jest prosty, nieskomplikowany, a w razie chęci zmiany aranżacji wystarczy odkleić naklejkę i wybrać inną! Naklejki na laptopa, naklejka na lodówkę, meble, szyby - każdą kupisz na wymiar, dlatego nie musisz się martwić, że nie będzie pasować i nie spełni Twoich oczekiwań.

Stickery dekoracyjne - zastosowania

Naklejki dekoracyjne na meble, szyby, laptopa, lodówkę - z ich pomocą zmienisz wygląd pomieszczenia, przykryjesz pewne uszkodzenia, zniszczenia, czy nierówności. Możesz szybko pozbyć się efektu odrapanych drzwi, porysowanego stolika, śladów użytkowania na klapie laptopa, czy rys na szkle. Pasja stick to produkt, który nakleisz na powierzchniach drewnianych, z płyt wiórowych, drewnopodobnych, szklanych, metalowych, czy na obudowach laptopów. Zastosowanie i możliwości są ogromne!

Przykładowo naklejki dekoracyjne na okno idealnie spełnią się w swojej roli maskującej w pomieszczeniach, jak toalety publiczne, łazienki osadzone na parterze, witryny sklepowe, restauracyjne, czy kawalerki i pokoje w suterenach. Z kolei naklejki dekoracyjne na drzwi pomogą uzyskać więcej prywatności, ułatwią szybką odnowę designu bez konieczności wymiany drzwi na nowe, spełnią funkcje dekoracyjne, a w przypadku dzieci - mogą pełnić funkcje edukacyjne ( w zależności od wybranego motywu).

Naklejka na lodówkę pomoże zamaskować rdzę, zarysowania, czy niekorzystną powłokę lodówki, która nie pasuje do nowego wystroju wnętrz. Oferujemy również naklejki dekoracyjne na meble dla dzieci, dzięki którym pokój dziecka będzie idealnie odzwierciedlał jego zainteresowania, marzenia, pasje, ulubione kolory, motywy.

Naklejki pasja stick - zwykłe i witrażowe

Nasze stickery samoprzylepne zwykłe całkowicie przysłaniają zaklejoną powierzchnię. Nie są przezroczyste. Natomiast naklejki witrażowe charakteryzują się półprzezroczystością. Nie zaciemniają pomieszczenia całkowicie, jednak dekorują okno w oryginalny sposób.

Naklejki powstają na najwyższej jakości certyfikowanych materiałach, są w pełni bezpieczne, nie niszczą się podczas ich odklejania i można je użyć ponownie!