Naklejki dekoracyjne

 

Naklejki dekoracyjne cenią szczególnie ci, którzy lubią częste przemeblowania, lubią wymieniać dodatki i akcesoria wnętrzarskie. Dzięki naklejkom zmiana wyglądu wnętrza nie będzie ani kosztowna, ani pracochłonna. To tanie, szybkie, a przy tym niezwykle efektowne rozwiązanie. Naklejki dekoracyjne to doskonały sposób na to, by szybko zmienić wygląd mebli, sprzętów czy okien. Mogłoby się wydawać, że tego typu zmiany wymagają sporych nakładów pracy, użycia farby i akcesoriów malarskich. Nic bardziej mylnego! Naklejka sprawdzi się lepiej niż farba. Przyklejasz ją i gotowe, a jeśli efekt nie będzie Ci się podobał, albo po pewnym czasie naklejka się znudzi, bez problemu ją odkleisz i wymienisz na inną.

Naklejki typu pasja stick mają jeszcze inne zastosowania. Dzięki nim można nie tylko zmienić wygląd pomieszczenia, mebla czy laptopa, ale także przykryć zniszczenia czy nierówności. Zadrapane drzwi czy porysowany stolik nie stanowią już żadnego problemu.Jeśli zastanawiasz się, na jakiego rodzaju podłożach można przyklejać naklejki dekoracyjne, spieszymy z odpowiedzią. Naklejki można przyklejać na meblach (drewnianych, wykonanych z płyt wiórowych i wielu innych), powierzchniach szklanych (szklane stoliki i biurka, szyby, lustra), obudowach laptopów, a także podłożach metalowych.

Naklejki pasja stick zwykłe i pasja stick witrażowe

Nasze naklejki pasja stick całkowicie przysłaniają zaklejaną powierzchnię – nie są przezroczyste. Z kolei naklejki pasja stick witrażowe charakteryzują się przezroczystością. Nie powodują całkowitego zaciemnienia pomieszczania, a sprawiają, że Twoje okno wygląda wyjątkowo oryginalnie. Naklejki każdego rodzaju występują w wielu gamach kolorystycznych, prezentują rozmaite wzory i motywy. Oferowane przez nas naklejki dekoracyjne posiadają certyfikaty świadczące o bezpieczeństwie i wysokiej jakości. Wysoka jakość produktu powoduje, że ten nie niszczy się w trakcie usuwania (odklejania) i nadaje do ponownego użytku.