Obrazy wieloczęściowe

 

Obrazy wieloczęściowe

Obrazy wieloczęściowe to świetny sposób na aranżację pustych ścian w swoim salonie, przedpokoju, ale także w pomieszczeniach biurowych, gabinetach, lokalach usługowych. Decydując się na obraz wieloczęściowy masz szansę na zmianę designu i klimatu panującego w danym miejscu. W trosce o to, aby zapewnić Ci jak największy wybór i możliwości, przygotowaliśmy ofertę wzorów i motywów, wśród których znajdują się obrazy wieloelementowe o tematyce kwiatów, abstrakcji, 3D, ale również te przedstawiające ludzi, architekturę, okazałe budowle, czy zapierające dech w piersiach krajobrazy. Obraz kilkuczęściowy to sposób na nowoczesną dekorację wnętrz, która pasuje do Twojego stylu, charakteru i osobowości!

Obrazy wieloelementowe - najwyższa jakość ich wykonania

Obrazy z kilku części są produktami najwyższej jakości, do których stworzenia przykładamy ogromną wagę. Obrazy wieloelementowe są drukowane na grubym i wytrzymałym płótnie. Płótno idealnie odwzorowuje naturalny, wysokiej klasy materiał. Jest ono także odporne na wszelkiego typu zagniecenia, odkształcenia i zabrudzenia. Materiał, który stosujemy podczas wykonywania obrazu z kilku części, składa się z włókien o gęstym splocie pokrytych specjalną powłoką.

Każdy obraz wieloelementowy drukowany jest z wykorzystaniem technologii Latex, dzięki której obrazy są bezwonne, nie zmieniają kolorów pod wpływem czynników zewnętrznych, także wraz z upływem czasu ich barwy pozostają intensywne i soczyste. Płótno montowane jest na sosnowej ramie o profilu dwóch centymetrów. Dbamy o estetykę wykonania, a dzięki zadrukowaniu boków nie musisz martwić się o zakup ramy do obrazu. Samo płótno naciągnięte na ramę będzie wyglądać elegancko i nowocześnie.

Obraz z kilku części - wykreuj grafikę idealną dla siebie!

Bez względu na to, czy pragniesz zamówić dyptyk obraz składający się z dwóch części, obraz tryptyk na płótnie, czy elegancki i cieszący się dużą popularnością pentaptyk, z pomocą naszego kreatora w prosty i szybki sposób dostosujesz wybraną grafikę do swoich preferencji i upodobań. Tryptyk obrazy na ścianę, jak i pozostałe warianty można dowolnie odwrócić, powielić ich wzór, zastosować efekt czerni i bieli lub sepii. Można także zdecydować o tym, jaki będzie rozmiar obrazu oraz jego kadr. To wiele możliwości personalizacji, dzięki którym tryptyki na płótnie, czy pozostałe propozycje obrazów wieloczęściowych ułatwią Ci stworzenie unikalnego, niepowtarzalnego dekoru.

Dyptyki, tryptyki, pentaptyki - tworzone z zastosowaniem certyfikowanych materiałów

Metoda druku, jaką stosujemy w produkcji oferowanych przez nas obrazów, spełnia wszystkie niezbędne normy (AqBB), natomiast używane przez nas atramenty posiadają certyfikaty: UL ECOLOGO i GREEGUARD GOLD Certified. Tryptyki obrazy na ścianę i pozostałe propozycje będą charakteryzować się głębią koloru, detalicznością i profesjonalnym wykonaniem. Obrazy dyptyki, pentaptyk obrazy, czy tryptyki - każdy produkt jest dekorem z najwyższej półki!