Blog pasjadecor24 strona 2

26.06.2018

Fototapety dla dzieci

Urządzanie pokoju dla dzieci to bardzo ważna sprawa. Trzeba przemyśleć, w którym miejscu zaprojektujemy konkretne meble i gdzie poukładamy stosy zabawek. W późniejszym czasie musimy stworzyć miejsce, w którym ustawimy biurko czy stoliczek. Jednak bardzo ważne jest również, abyśmy zadbali o walory estetyczne pokoju. Dziecko musi czuć się w swoim pokoju bezpiecznie i przyjemnie.

28.04.2018

Fototapety 3d – przestrzeń z charakterem

Fototapety 3d cieszą się coraz większą popularnością. Wynika to głównie z siły i sugestywności trójwymiarowych fototapet. Specyficzny sposób przedstawienia krajobrazów czy obiektów sprawia, że mają one niespotykaną w przypadku innych fototapet głębię. Fototapety 3d nie byłyby jednak tak popularne gdyby nie wybór właściwych motywów i wzorów. Nie każdy motyw ma w sobie głębię i nie każdy obiekt będzie miał moc.

25.04.2018

Fototapety do sypialni – pomysły na aranżację

Decydując się na zakup fototapety możemy szukać interesujących nas propozycji w zależności od tego jaki motyw lub obiekt nas interesuje, ale możemy także wybrać kategorię w zależności od miejsca przeznaczenia fototapety. W przypadku niektórych kategorii takich jak fototapety do kuchni czy do pokoju dziecięcego od razu nasuwają nam się możliwe obiekty. Fototapety do sypialni to jednak zupełnie nieoczywista kategoria.

16.10.2017

Nowoczesna aranżacja wnętrz dzięki fototapecie na wymiar

„A na tej ścianie przykleimy fototapetę”

Niewiele jest zdań, które wypowiadane w towarzystwie, zawsze wzbudzą jednakowe reakcje pełne niezrozumienia, a zarazem współczucia. Musisz przyznać, że nawet teraz, gdy w czytasz tytuł artykułu, na Twojej twarzy pojawił się grymas. Końcówka XX wieku spowodowała, że słowo „fototapeta”, a bardziej jego znaczenie, stało się symbolem kiczu i tandety.