Tablice kredowe

 
Kategorie
Znaleziono: 4
Tablica kredowa Jednorożce
rozmiar: 1200x900
226,00 zł
zamów
Tablica kredowa Księżniczka
rozmiar: 1200x900
215,00 zł
zamów
Tablica kredowa Klocki
rozmiar: 1200x900
215,00 zł
zamów
Tablica kredowa Football
rozmiar: 1200x900
226,00 zł
zamów

Tablice kredowe dla dzieci

Prezentowane tablice kredowe dla dzieci to nasz firmowy produkt, który opracowaliśmy z myślą o najmłodszych. Tablica kredowa to sposób na spędzanie czasu w kreatywny i edukacyjny sposób. Korzystać z niej mogą zarówno dzieci, jak i dorośli, dla których wspólna zabawa ze swoją pociechą ma duże znaczenie. Tablice kredowe samoprzylepne idealnie łączą naukę z zabawą, są alternatywą dla komputera, tableta, telefonu. Powstały z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym ich montaż oraz użytkowanie jest komfortowe, szybkie i niezwykle satysfakcjonujące.

Tablica kredowa do pokoju dziecka - jak została wykonana?

Każda tablica kredowa do pokoju dziecka została wykonana w kolorze czarnym, dzięki czemu barwy kolorowej kredy są wyraźne i miłe dla oka. Tablica z kredą dla dzieci ma powierzchnię o strukturze drobnego piasku, dzięki czemu malowanie po niej i pisanie jest czystą przyjemnością. Nasze tablice kredowe powstają na bazie naturalnych minerałów i spełniają wszystkie najwyższe normy bezpieczeństwa. Dzięki kolorowej ramce tablica wygląda kolorowo, ciekawie i zabezpiecza ścianę przed ewentualnym zabrudzeniem.

Tablica kredowa duża została wyposażona w instrukcję montażu, gąbkę i pudełko kredy małopylącej w sześciu kolorach. Kreda jest produktem na bazie czystych chemicznie, naturalnych minerałów, nieszkodliwych dla środowiska, ludzi i posiadająca atest PZH.

Tablica kredowa dla dzieci na ścianę - największe zalety

Tablica kredowa na ścianę to najwyższej jakości produkt, który powstał z myślą o dzieciach, kreatywnej zabawie i nauce. Ma on postać naklejki, dzięki czemu nie wymaga stelażu i nie zajmuje dodatkowej przestrzeni w pokoju. Każda tablica kredowa naklejana na ścianę:

  • jest łatwa w montażu, naklejana i odklejana w dowolnie wybranych miejscach*
  • tablica kredowa naklejana po odklejeniu nie uszkadza ściany
  • w trakcie montażu nie pojawiają się bąble
  • tablica kredowa do przyklejenia może zostać odklejona i przyklejona ponownie, jeżeli taka korekta jest konieczna
  • tablica kredowa naklejka nie wywróci się podczas zabawy
  • tablica kredowa dla dziewczynki dostępna w wersji z jednorożcami lub księżniczkami
  • tablica kredowa dla chłopca dostępna w wersji piłkarskiej lub z klockami

Tablice kredowe to najwyższej klasy produkt, który idealnie nadaje się na prezent dla dzieci w każdym wieku!


* Słaba przyczepność tablicy występuje w przypadku ścian pomalowanych farbą lateksową oraz ściany w złym stanie technicznym, jak np. źle zagruntowane podłoże, pyląca się farba.